ZKwP Oddział Radom

Przeglądy kwalifikujące do hodowli

Informujemy, że Oddział Radom ZKwP organizuje PRZEGLĄD KWALIFIKUJĄCY DO HODOWLI w dniu 13.06.2020 r.

Przegląd ten ma zastąpić brakujące oceny z wystaw, które są potrzebne do uzyskania uprawnień hodowlanych. Pozostałe wymogi hodowlane określone w Regulaminie Hodowli Psów Rasowych jak np. wiek czy badanie na dysplazję muszą być spełnione.

Przegląd będzie dokonywać  sędzia kynologiczny Pani Elżbieta Chwalibóg i będzie on organizowany na boisku LZS w Pakosławiu przy zachowaniu wszelkich starań o bezpieczeństwo, związanych z epidemią SARS-CoV-2.

Koszt przeglądu to 350 zł za każdego psa bez względu na ilość posiadanych wystaw i przynależność oddziałową. Swoje psy możecie Państwo zgłaszać wypełniając WNIOSEK i wysyłając go na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Termin przyjmowania zgłoszeń oraz wpłat za zgłoszenia do dnia 08.06.2020 r. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane. O innych szczegółach organizacyjnych będziemy informować na bieżąco.


Oddział Radom ZKwP zastrzega sobie prawo do odwołania przeglądu bez podania przyczyn, a opłaty za zgłoszenia zwróci bezzwłocznie w całości. Psy/suki zarejestrowane w innych oddziałach mogą przystąpić do przeglądu w oddziale Radom po przedstawieniu pisemnej  zgody ze swojego oddziału macierzystego.

Wniosek o przegląd kwalifikujący do hodowli - do pobrania w formacie pdf